VDI.ro

Spatiu comercial Puchenii Mari deschidere DN 1 Sos Bucuresti...

Puchenii Mari

392.000 EUR

Spatiu comercial Puchenii Mari deschidere DN 1 Sos Bucuresti-Ploiesti

location_on Puchenii Mari, Prahova

392.000 EUR
ID: VDI #1342078 | Publicat ieri
Spațiu comercial Puchenii Mari - poza 1
Spațiu comercial Puchenii Mari - poza 2
Spațiu comercial Puchenii Mari - poza 3
Spațiu comercial Puchenii Mari - poza 4
Spațiu comercial Puchenii Mari - poza 5
Spațiu comercial Puchenii Mari - poza 6
1 / 6
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
square_foot 700 mp layers Et. parter calendar_today 1980 home 750 mp constr. terrain 2,198 mp teren

Descriere

Spatiu comercial Puchenii Mari DN 1 Soseaua Bucuresti-Ploiesti
Localizare https://maps.app.goo.gl/sujXjwsWPREmaw4QA

Activ imobil in localitatea Pucheni Mari jud. Prahova cu potențial comercial, având acces direct la Șoseaua Națională DN1.

Clădirea este amplasată pe un teren de 2.198 mp situat în intravilanul localității, este open space, a fost complet renovată în anul 2022 și dispune de branșament la curent de 380 V, apa, iar gazele sunt în curs de branșare.

Accesul principal la imobil se face prin față din DN1, dar există și acces prin spatele imobilului pentru aprovizionare.
Imobilul dispune și de o parcare generoasă, cu acces din DN1, atât în fața cât și în spatele imobilului.

Proprietatea are deschidere la DN 1, locuri de parcare fata și spate pentru marfa și are suprafața construita de 750 mp pe doua niveluri: parter 450 mp și etaj 300 mp.

Schita terenului o regăsiți anexat, in care C1 e cladirea subiect, iar deschiderea la DN 1 este segmentul 1-18, lung de 41 m.
Imobilul va fi incadrat de doua intersectii care vor face accesul catre satul Miroslavesti si Pietrosani care va asigura un acces facil din ambele sensuri catre proprietate. Intersectiile sunt proiectate, cu avizele obtinute si urmeaza a fi executate in perioada urmatoare.

Suprafața, structura clădirii și amplasamentul acesteia într-o zonă intens circulată și cu acces la drumul național, o face propice desfășurării de activități economice în regim de supermarket.

Detalii proprietate

ID anunț VDI #1342078
Tip proprietate Spațiu comercial
Tranzacție Vânzare
Suprafață utilă 700 mp
Suprafață construită 750 mp
Suprafață teren 2,198 mp
Etaj parter
Nr. etaje clădire 1
An construcție 1980

location_on Localizare

Puchenii Mari, Prahova
Se încarcă harta...

checklist Dotări și facilități

category

Utilitati

  • check_circle Curent
  • check_circle Apa
  • check_circle Canalizare
  • check_circle Gaz
category

Acces Spatii

  • check_circle Marfa
category

Tip Parcare

  • check_circle Parcare deschisa
Reale Connections
Reale Connections Agenție imobiliară
Scurtu Dinu Valerian
Scurtu Dinu Valerian
Reale Connections
chat Scrie pe WhatsApp

Vrei să fii sunat? Lasă numele și telefonul.

Adaugă email sau mesaj (opțional)

Fără cont. Datele ajung doar la Scurtu Dinu Valerian.

Ai cont? Intră și scrie-i din cont — răspunsul îl găsești în „Mesaje”.

Urmărește anunțul din telefon

Primești notificare când se ieftinește sau când apare ceva nou în zonă, în aplicația VDI.ro.

Distribuie

Calculator credit ipotecar

Valoare proprietate
Avans
Durată credit
Dobândă anuală
Rată lunară estimată
Sumă creditată:
print Tipărește
chat WhatsApp

Link-uri rapide

Mai multe anunțuri ca acesta, în zonă și în oraș:

chat

Mesagerie internă VDI.ro

Comunică direct cu agentul imobiliar

verified

Cu mesageria internă poți trimite mesaje direct agentului, primi răspunsuri și programa vizionări — totul în contul tău VDI.ro.

history

Toate conversațiile sunt salvate și le poți accesa oricând din contul tău.

lock

Este nevoie de un cont gratuit pentru a folosi mesageria.

proprietăți selectate

Folosim cookie-uri necesare pentru funcționarea site-ului și, doar dacă ești de acord, cookie-uri de analiză și de marketing. Detalii

Preferințe cookie-uri

Necesare Mereu active

Esențiale: autentificare, securitate, funcționarea site-ului.

Analitice

Google Analytics și Microsoft Clarity — ne ajută să înțelegem cum folosești site-ul (câte pagini, de unde vii, unde te împotmolești). Nu primesc numărul contului tău.

Marketing

Meta Pixel (Facebook, Instagram), TikTok Pixel — măsurarea reclamelor și reclame relevante.

Personalizare

Căutări salvate, recomandări personalizate.

Politica de cookie-uri